ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Sabel 4148255
nr 414 8255
Sabel
1800-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 22 maj 2006
1.700 kr
2.100 kr
3.400 kr
2.500 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.500 kr